Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Арманту дівчинці (д.р.25.08.2010) потрібен господар

 
 

Животные ищут заботливых хозяев ...

«Фотография — это правда.
А кино — это правда 24 кадра в секунду.»

Жан-Люк Годар

Вся правда о доброте человеческой и наших преданных друзей.

Модераторы: Мурз, Ирина), vamp, Управляющий, ФинКом

Правила форума

Животные ищут заботливых хозяев...

«Фотография — это правда. А кино — это правда 24 кадра в секунду.»
Жан-Люк Годар

Все желающие найти для собаки, кошки или другой зверушки заботливого хозяина, могут обращаться к нам. Теперь Вы можете выкладывать ВИДЕО своего подопечного. Так потенциальный хозяин лучше познакомится с ним и быстрее поймет, что именно его он искал.
Прочтите ПРАВИЛА РАЗДЕЛА, чтобы быстрее помочь найти хозяина для Вашего подопечного.

Арманту дівчинці (д.р.25.08.2010) потрібен господар

Сообщение Ганна » 04 ноя 2010, 13:29

Вітаю всіх! Мене звати Ганна. Мені 28 років. Я киянка.
Ввечері, 24 жовтня, на моїх очах машина переїхала лапу бездомному цуцику. Собачка став кричати (не скавчати, а кричати!) на всю вулицю. Я взяла його на руки і понесла до найближчої ветлікарні. Там їй зробили укол проти болю і направили на рентген. До ночі ми шукали рентген, який працює в неділю, цілодобово. Знайшли. Зробили – переломів немає. Є серйозне пошкодження м’яких тканин пальців і зап’ястка. Назначили лікування. Я забрала цуцика додому і проколола антибіотиками, як прописав лікар. ми прогнали глистів і зараз чекаємо на щеплення і паспорт.

Тепер до справи: це дівчинка 3-х місяців. Безпородна, але дуже симпатична. Кудлата, бровиста і бородата. Схожа дещо на шнауцера. Коли виросте – за розміром буде трохи більшою за кокер спаніеля. Колір – темно-коричнева спинка, все решта – бежевого кольору. Очі карі. Адекватна і лагідна.
ПРОХАННЯ розповісти про цю дівчинку своїм знайомим – можливо комусь потрібна собачка. Можливо вам потрібна вірна подружка... Доставимо собачку абсолютно здоровою та доглянутою будь-куди по київській області. З усіма щепленнями і, навіть, якщо потрібно паспортом.
Допоможіть, будь ласка! Не мені – песику!
Пишіть або на email (hanna.shevchenko@i.ua), або телефонуйте за номером: 8 067 835 888 6 (це спеціальний номер для песика. Трубку братиму я).
З повагою і проханням про допомогу – Ганна Шевченко



Постскриптум. Чому ми не можемо залишити собачку... В нас з чоловіком цілий зоопарк (тхір, кролик, рибки (190 літрів акваріум), кенар та африканські равлики. ми часто буваємо у відрядженнях, тому собаку собі дозволити не можемо. В моїх батьків - кокер спаніель. В батьків чоловіка - пінчер. Будь ласка, увійдіть в положення. Дякуємо.
Изображение
Dogs are awesome!
Аватара пользователя
Ганна
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 12:47
Откуда: Київ

Вернуться в Фильм, фильм, фильм! (видео объявления)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.