Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Правовая помощь

 
 
У Вас есть возможность оказать помощь приютам или конкретному животному? Возможно есть предложения? Вы можете оставить свою информацию здесь.

Модераторы: vamp, Nataly23, Управляющий, ФинКом

Правила форума
Данный раздел посвящен текущим нуждам приютов, с которыми сотрудничает данный ресурс. Каждый приют - это как минимум несколько сотен забытых кем-то душ. Владельцы приютов делают все от них зависящее, чтобы обеспечить их всем необходимым. Но, каждое из животных нуждается в уходе, еде, вакцинации, лечении и собственном хозяине. Одному человеку спасти всех не под силу. Поэтому, если у Вас:
- есть ненужные старые вещи,
- есть возможность купить и передать в приют корма: сухие, мокрые, натуралку (мясо, фарш и т.д.),
- есть возможность съездить в приют, пофотографировать животных, сделать на них объявления и раскидать их по Доскам объявления,
- есть возможность помочь ручками - съездить в приют, помочь с обработкой собак и кошек, сделать необходимые процедуры, убрать вольеры и т.д.,
- есть возможность передать лекарства - обработка от блох, клещей, глистов, вакцины-прививки для собак и кошек, иммуномодуляторы, антисептики, антибиотики, глобулины, противовирусные, бинт, вата и др.
этот раздел для Вас. Питомцы приютов так ждут этих встречь, так рады, когда видят, что о них помнят. Выбирайте наиболее запавшую в душу тему и пусть Ваша помощь вернется Вам сторицей.
О ближайших поездках взаимопомощи, Вы можете узнать из раздела "Срочно нужна помощь"

Правовая помощь

Сообщение Адвокат » 21 дек 2010, 18:27

Помогу в делах, связанных с защитой прав животных.
Бездомным и исчезающим - бесплатно.
Адвокат
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:59

Re: Правовая помощь

Сообщение Zoja » 23 дек 2010, 16:43

Спасибо!!! Выйду на Вас в случае, (если узнаю вовремя), которые сейчас просто сплошь и рядом-отравления собак...
Факт узнаешь, когда поздно подключить юриста...
В доме 8 котов! Хотя бы рыже-белому Санни и черной Ночке найти хорошие ручки! 067 708 93 95
Аватара пользователя
Zoja
Старожил
 
Сообщения: 7418
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 16:33

Re: Правовая помощь

Сообщение Адвокат » 23 дек 2010, 16:56

Буду рада помочь
Адвокат
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:59

Re: Правовая помощь

Сообщение LatifaRibka » 24 дек 2010, 17:35

:dh:
Господи! Благослови Собаку,
Что тысячелетия тому -
Человека вывела из Мрака...
Не позволив зверем быть ему...

Аватара пользователя
LatifaRibka
 
Сообщения: 579
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 14:01
Откуда: Киев, Нивки

Re: Правовая помощь

Сообщение Zoja » 25 дек 2010, 11:57

:bc: Сучку повесили на Троещине, 5 щенков-срочно ПЕРЕДЕРЖКА
viewtopic.php?f=8&t=21110
Сегодня поедут Маория и Чарли, если успеют-все сфотографируют
В доме 8 котов! Хотя бы рыже-белому Санни и черной Ночке найти хорошие ручки! 067 708 93 95
Аватара пользователя
Zoja
Старожил
 
Сообщения: 7418
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 16:33

Re: Правовая помощь

Сообщение Zoja » 25 дек 2010, 13:11

Как всегда...не успели ни сфотографировать, ни милицию вызвать... ( сучку похоронили),надеюсь, что щенков заберут...
В доме 8 котов! Хотя бы рыже-белому Санни и черной Ночке найти хорошие ручки! 067 708 93 95
Аватара пользователя
Zoja
Старожил
 
Сообщения: 7418
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 16:33

Re: Правовая помощь

Сообщение Zoja » 25 дек 2010, 23:44

LatifaRibka :ak: Я узнала об этой теме только сегодня-оказывается, тема была создана давно, и к ней никто не подключался :ak:
Я позвонила этой Светлане-единственное, что я у нее выспросила, что это СЕЛО ТРОЕЩИНА, гос.объект-котельня, собак вокруг НЕМЕРЯНО, селяне убивают собак за каждую разорванную курицу.... :aq:
Никто в свидетели и НЕ пойдет :ak: ОНИ ВСЕ ЗА!!!, ЧТОБЫ СОБАК ПРОСТО ОТТУДА УБРАТЬ...Виновного не найти... :aq:
Собачата спасены, на передержке- я дала 400грн., с понедельника- несут на постоялки - присоединяйтесь!!!
Или попиарьте малышей, чтоб быстрей пристроить :ah:
В доме 8 котов! Хотя бы рыже-белому Санни и черной Ночке найти хорошие ручки! 067 708 93 95
Аватара пользователя
Zoja
Старожил
 
Сообщения: 7418
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 16:33

Re: Правовая помощь

Сообщение Perfect_blonde » 26 дек 2010, 14:54

Адвокат писал(а):Помогу в делах, связанных с защитой прав животных.
Бездомным и исчезающим - бесплатно.

спс
важная инфа
Я НЕ ПРИНЦЕССА!-Корона всё время спадает...
Я НЕ АНГЕЛ-Крылья в стирке,а нимб на подзарядке..
Я НЕ ЛЮБЛЮ СЕБЯ - Я просто БАЛДЕЮ...
Я НЕ СТЕРВА- Я умнее...
Я НЕ СУМАШЕДШАЯ- Всё ещё сойти пытаюсь...
Я НЕ ГЛУПАЯ-Просто иногда лень думать...


80934171898
Аватара пользователя
Perfect_blonde
 
Сообщения: 635
Зарегистрирован: 08 апр 2009, 20:06
Откуда: Киев, Троещина

Re: Правовая помощь

Сообщение Адвокат » 03 мар 2011, 13:18

Если Вашу собаку обвинили в укусе. В идеале - в суде первой инстанции привлечь свидетелей, которые подтвердят обратное.


До апеляційного суду м. Києва
03111, м. Київ, вул. Соломянська, 2а

через Дарницкий районний суд.м.Києва
02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14

ЗАЯВНИК: ХХХХХХХХХХХХХ
адреса: м. Київ, вул. ХХХХХХХХХХ

на постанову судді
Дарницького районного суду м. Києва
ХХХ
від „21” лютого 2011р.
у справі про адміністративне
правопорушення, передбачене
ст. 154 ч. 2 КпАП України
у відношенні ХХХХХ


АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
(у порядку ст. 294 КпАП України)

Зазначеною постановою мене визнано винною у тому, що ніби-то „27” січня 2011р. моя собака вкусила громадянку ХХХХХ. За це порушення до мене застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією собаки.
Зазначена постанова суду не відповідає закону, матеріалам та обставинам справи з таких підстав.
В моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП з наступних підстав.
Як вбачається з проколу про адміністративне правопорушення, 27.01.2011 р. о 10 годині 30 хвилин по пр-ту ХХХХХХ у м. Києві я здійснювала вигул собаки у невстановленому місці без намордника, що призвело до спричинення тілесних ушкоджень громадянці.
В матеріалах адміністративної справі відсутні пояснення очевидців пригоди, звинувачення обґрунтоване лише свідченнями постраждалої особи. Матеріалами справи не доведено, що шкода спричинена здоров’ю, спричинена саме укусом собаки, і саме моєї собаки. Постраждала скаржилась на те, що її вкусила собака, але одяг на ній не був пошкоджений, ран та крові видно не було. Вказати саме на мою собаку як на таку, яка її вкусила, вона не могла. Проте суд не дав оцінки цім обставинам. Суд не дав оцінки і неприязним стосункам постраждалої із всіма власниками собак. Такі стосунки ставлять під сумнів свідчення постраждалої, вони є упередженими.
Крім того, до матеріалів справи залучено лише медичну довідку. Постраждала при цьому до медичних закладів за допомогою не зверталась. Акту судово-медичного дослідження (обстеження), яке б достовірно встановлювало характер ушкоджень (нанесення їх саме собакою і саме собакою таких розмірів, як моя), до матеріалів справи не залучено.
З огляду на викладене, суд мав критично оцінити показання потерпілої, оскільки вони не узгоджуються з моїми поясненнями, а також матеріалами справи.
Відповідно до вимог ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на підставі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, що використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Частина 2 ст. 154 КУпАП передбачає відповідальність за тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення у громадські місця, або вигулюавання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах яких зроблено спеціальну відмітку) чи в неведведених для цього місцях, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну.
Докази у справі, в результаті дослідження і оцінки яких, постановлено оскаржувану постанову в зв’язку з цим є неналежними, недопустимими та неповними. Так, відповідно до ст. 252 КУпАП при оцінці доказів у провадженні у справах про адміністративні правопорушення, уповноваженні особи повинні з’ясувати, чи припустиме використання отриманих відомостей як доказів у справі, чи стосуються отримані фактичні дані до конкретної справи, чи вірогідні докази і як вони взаємопов’язаний з іншими доказами у справі, чи є достатньою вся сукупність отриманих фактичних даних для того, щоб прийняти законне, об’єктивне й обґрунтоване рішення з адміністративної справи. Як видно з вищевказаного цього зроблено не було, що посвідчується змістом протоколу та оскаржуваної постанови.
Згідно зі ст. 245 КУпАП суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно, повно й об'єктивно з'ясувати обставини справи і вирішити її в точній відповідності із законом. Зміст постанови судді має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КпАП. У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.
Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність. Таким чином, відповідальність за адміністративні правопорушення (проступки) забезпечується державою, носить репресивний характер, а відповідно до ст. ст. 9, 151 Кодексу України про адміністративні правопорушення (як і за Кримінальним кодексом України), у діяннях особи, яка вчинила правопорушення, має бути вина, яка встановлюється повноважною посадовою особою у визначеному законом порядку. У практиці Європейського суду з прав людини існує тенденція поступової універсалізації понять «обвинувачення за адміністративним проступком» та «обвинувачення, які мають ознаки злочину» незалежно від ступеня їх суспільної небезпеки: Рішення у справі «Лутц проти Німеччини»; Рішення у справі «Отцюрк проти Німеччини»; Рішення у справі «Девеєр проти Бельгії»; Рішення у справі «Адольф проти Австрії»; Рішення у справі «Енгель та інші проти Нідерландів»; Рішення у справі «Еггс проти Швейцарії»; Рішення у справі «Гаріфалу АЕБЕ проти Греції»; та інші. Отже, адміністративне обвинувачення має бути доведено державою, в особі уповноважених на те посадових осіб, а тому особа, яка притягається до адміністративної відповідальності не зобов’язана доводити свою невинуватість. Наявність моєї вини не встановлена.
На підставі на викладеного, матеріалів справи, доказів в їх сукупності, враховуючи те, що потерпілою не надано безспірних доказів на підтвердження факту покусання її собакою, яка належить мені, яка за медичною допомогою після отриманих тілесних ушкоджень не зверталась, враховуючи відсутність постанови про в порушення кримінальної справи, вважаю, що в матеріалах справи відсутні достатні докази, які б підтверджували наявність моєї вини у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП, а тому справа відносно мене підлягає закриттю, в зв’язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП.
Захід адміністративного стягнення також обраний із порушенням вимог закону. У цій частині постанова суду абсолютно не мотивована. Суд взагалі не вказав жодного доводу, на підставі якого обирає адміністративне стягнення у вигляді конфіскації собаки. Тобто і у цій частині постанова є голослівною та необґрунтованою. До того ж, такою, що явно порушує вимоги ст. 33 КпАП України, яка передбачає врахування особи порушника, його майнового стану, пом’якшуючих обставин тощо при обранні виду адміністративного стягнення. Ані з матеріалів справи, ані з тексту постанови не видно, щоб усі ці аспекти досліджувалися та враховувалися. При цьому у матеріалах справи і не міститься ніяких документів, які б підтверджували моє місце роботи, професію, характеристику особи, сімейний стан, тощо. Тому і у цій частині постанова є невідповідною матеріалам справи та необґрунтованою, оскільки даних про обставини, які мають враховуватися судом, у справі відсутні, отже, суд і не міг їх врахувати.
Собака, звинувачена в укусі, не є собакою агресивної породи. Скарги на неї (крім потерпілої) відсутні. Вилучення собаки спричинить мені значні моральні страждання. По відношенню до собаки конфіскацію (позбавлення її турботи господаря) можна розцінювати як жорстоке поводження з твариною. Тобто обране судо стягнення не відповідає суспільній зничимості порушення.
У відповідності з ч. 4 ст. 288 КпАП України особа, яка оскаржила постанову про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати судового збору.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 154 ч. 2, ст. 247 п. 1, ст. 294 КУпАП, -
ПРОШУ:
1. Оскаржувану постанову скасувати.
2. Провадження у справі про притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 154 КУпАП, закрити, в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.



ХХХХХ „____”______________ 2011 р.


Додатки:
1. Копія постанови суду;
2. Матеріали, що характеризують особу, на ____ аркушах;
3. Довідка про склад сім’ї та документи про пільги, стан здоров’я членів сім’ї на ____ аркушах.
Адвокат
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:59

Если нет ответа на обращение

Сообщение Адвокат » 03 мар 2011, 14:46

До __________ районного суду м. ________
__________________________________________(адреса суду)


Позивач: _____________________________ (П.І.П.)
______________________(індекс, адреса)
___________________________(телефон)



Відповідач: ______________________(найменування)
______________________(індекс, адреса)
___________________________(телефон)


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про зобов’язання розглянути звернення, відшкодування моральної шкоди

«__» _________ 2009 я звернулася до Відповідача з заявою, в якій просила _____________________________________________________________________________. Заява зареєстрована за вх. № ___ від _______ (або направлена на адресу Відповідача рекомендованим листом, що підтверджується касовим чеком №___ від ___).
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» №393/96-ВР від 02.10.1996 (далі - Закон) звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.
Згідно зі ст. 15 Закону органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань).
Відповідь за результатами розгляду заяв (клопотань) в обов'язковому порядку дається тим органом, який отримав ці заяви і до компетенції якого входить вирішення порушених у заявах (клопотаннях) питань, за підписом керівника або особи, яка виконує його обов'язки. Рішення про відмову в задоволенні вимог, викладених у заяві (клопотанні), доводиться до відома громадянина в письмовій формі з посиланням на Закон і викладенням мотивів відмови, а також із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.
Статтею 20 Закону встановлено, що звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
Таким чином, Відповідач зобов’язаний був у термін не більше одного місяця розглянути мою заяву та обов’язково надати мені письмову відповідь із викладенням результатів, зокрема, мотивів відмови у її задоволенні. Враховуючи, що до цього часу письмової відповіді на свою заяву від _____ року я не отримала, так само як будь-якого повідомлення про продовження терміну розгляду звернення, вважаю, що діями посадових осіб Відповідача грубо порушено норми Закону та моє право на одержання письмової відповіді про результати розгляду заяви, передбачене ст. 18 Закону.
Відповідно до ст. 24 Закону особи, винні у його порушенні, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.
У разі задоволення скарги орган або посадова особа, які прийняли неправомірне рішення щодо звернення громадянина, відшкодовують йому завдані матеріальні збитки, пов'язані з поданням і розглядом скарги, обґрунтовані витрати, понесені у зв'язку з виїздом для розгляду скарги на вимогу відповідного органу, і втрачений за цей час заробіток. Громадянину на його вимогу і в порядку, встановленому чинним законодавством, можуть бути відшкодовані моральні збитки, завдані неправомірними діями або рішеннями органу чи посадової особи при розгляді скарги. Розмір відшкодування моральних (немайнових) збитків у грошовому виразі визначається судом. (ст. 25 Закону).
Порушення моїх прав та охоронюваних законом інтересів призвело до душевних переживань, які у розумінні ст. 23 ЦК України є завданою мені моральною шкодою. Зокрема, у зверненні були порушені важливі питання, які безпосередньо впливають на фінансовий стан моєї родини, тому я весь час переживала і сподівалася на позитивне його вирішення. Розуміючи значимість для мене цього звернення, Відповідач тим не менше не розглянув його у передбачений законом строк, проігнорувавши мої інтереси та жодним чином не пояснюючи таких дій, не приніс вибачення з приводу затримки розгляду звернення, чим фактично змушував мене неодноразово звертатися до нього з цього питання і відчувати приниження, безпорадність тощо.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 23, 1167 ЦК України, ст. 15, 18, 20, 24 Закону України „Про звернення громадян”,

ПРОШУ:

Ухвалити рішення, яким:
1. Зобов’язати ______________ (найменування Відповідача) розглянути моє звернення від ___ 2009 та надати відповідь на нього у строк, передбачений Законом України «Про звернення громадян».
2. Стягнути з ______________ (найменування Відповідача) на мою користь у відшкодування моральної шкоди _____ (_______ тисяч) гривень 00 копійок.
3. Покласти на Відповідача витрати по сплаті судового збору в розмірі 17 грн. 00 коп. та витрати з оплати ІТЗ в сумі 37 грн. 00 коп.


„____” ___________ 2009 ________________ ____________
П.І.Б.
Адвокат
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:59

Re: Правовая помощь

Сообщение Dajna » 12 ноя 2011, 13:55

В этом разделе тему совсем не видно.
ЕЕ бы куда-то на более видимое место или раздел....................
ОБЫЧНЫЕ ЛЮДИ, КОТОРЫМ ЧТО-ТО НЕБЕЗРАЗЛИЧНО, МОГУТ ИЗМЕНИТЬ МНОГОЕ.
Аватара пользователя
Dajna
Старожил
 
Сообщения: 5981
Зарегистрирован: 04 мар 2010, 14:28

Re: Правовая помощь

Сообщение LatifaRibka » 14 ноя 2011, 09:51

Спасибо! Толковая вещь!
Господи! Благослови Собаку,
Что тысячелетия тому -
Человека вывела из Мрака...
Не позволив зверем быть ему...

Аватара пользователя
LatifaRibka
 
Сообщения: 579
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 14:01
Откуда: Киев, Нивки

Re: Правовая помощь

Сообщение illaria » 16 ноя 2011, 23:24

Мне очень нужна помощь в возврате щенка! МОжете проконсультировать?
пишу в личку.
Аватара пользователя
illaria
Старожил
 
Сообщения: 8214
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 20:15
Откуда: Киев, Оболонь

Re: Правовая помощь

Сообщение penguin@ » 14 фев 2012, 01:52

HELP!!!
Очень нужна помощь юриста в этой теме
viewtopic.php?f=8&t=35286
Тема длинная, но если коротко, умерла бабушка и в квартире осталось 9 или более котов.
Милиция и жек тянули как могли, коты находились более недели запертыми с мертвой хозяйкой, а может даже там несколько дней умирал человек.
Благодаря магнолии tv и давлению, дверь открыли, труп забрали, пустили забрать котов.
Восьмерых удалось найти, но из-за куч мусора, осталось несколько не найденными, квартира опечатана.
Там сейчас погибают несколько животных, счет идет уже на часы.
Можно ли что-то сделать? Хоть попытаться!!! Готовы платить юристу!
Изображение А характер-то у меня - замечательный! Просто нервы у всех какие-то слабые...
Аватара пользователя
penguin@
 
Сообщения: 2966
Зарегистрирован: 22 июл 2010, 14:34
Откуда: Киев

Re: Правовая помощь

Сообщение Irimotso » 03 май 2013, 22:32

Здравствуйте. Увидела тему и хочу попросить помощи. В г. Полтаве нет ни одного приюта. Наша областная благотворительная зоозащитная организация пытается исправить это. Уже несколько раз слышали, что заводчики под свои питомники "выбивают" 2 га земли. Может Вы знаете где такое описано? Будем очень признательны!
Irimotso
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 03 май 2013, 22:07


Вернуться в Оказываем помощь приютам и их конкретным животным

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.