Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Привіт Чернівці!

 
 

Модератор: Управляющий

Привіт Чернівці!

Сообщение Марта » 06 авг 2009, 23:15

Привіт всім захисникам і любителям тварин з Чернівців. Не можу ніде знайти хоч якусь інфу про захисну діяльність у м. Чернівці. Знайшла тільки телефон депутата - пані Фірсанової, але не знаю чи дійсно вона займається захистом тварин і чи потрібна їй допомога. Може хтось чув щось про захист тварин в нашому місті?
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Привіт Чернівці!

Сообщение Julia65 » 12 авг 2009, 11:47

Черновцы, откликнитесь!!!!!!
Неужели у нас в городе никому нет дела до бездомных животных. Называем себя маленьким Парижем и центром Европы, так давай те же соответствовать.
С уважением, Юлия
"Никакой рай не будет раем, если там не будет моих кошек". А.Р. Морлен
Аватара пользователя
Julia65
Старожил
 
Сообщения: 1462
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 09:55
Откуда: Черновцы

Re: Привіт Чернівці!

Сообщение Марта » 12 авг 2009, 13:25

телефонувала тыльки що до пані Фірсанової. Дуже приємна жіночка. Записала мої координати. Каже, що не хочуть притулок реєструвати, бо згодом вона хоче його на бюджетні кошти перевести, а Федорук не хоче бачити таку статтю в бюджеті. Вже є голова організації, яка займається реєстрацією, але щось нічого не получається. Сказала, що різні люди дзвонять і записуються до неї, щоб стати членами і коли вже вдасться зареєструвати благодійну організацію, то передзвонить і проведе збори.
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці


Вернуться в Черновицкий (ищем представителя)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.