Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Паралызована собачка

 
 

Модератор: Управляющий

Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 22:31

я знайшла собачку з перебитим хребтом, вона паралізована. Ветеринар і Світлана з притулку радять присипити. Я розумію, що нікому не потрібна собака-інвалід. Але може хтось до 8 вечора прочитає це повідомлення і захоче взяти собі цю собачку.
Знайшли ми її на об"їзній дорозі. Задні лапи не рухаються зовсім, у неї ще шок, пролежала вона так довго, бо навіть сніг під собою розтопила. Вона, бідна, навіть мала сили добратись до обочини, але на цьому сили скінчились і вона просто лежала і трусилась
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 22:32

Всі, кому не байдужа доля паралізованої собачки! Собачку прихистила в себе наш волонтер. Ветеринар після обстежень назначив ліків на 400 грн і це тільки на 10 днів. Ще треба зробити ренген - це також вартує грошей. Якщо зі спинним мозком все ок, то потрібна буде операція, яка приблизно потягне на 1000 грн. Тому прошу Вас дуже, починайте збирати гроші для нашої собачки, адже дуже їй хочеться допомогти. Вона дуже лагідна і терпляча, не зважаючи на біль від поломаних ребер і хребта вона ні разу не загарчала на мене, на мого чоловіка, який її переносив всюди і на Таню, коли вона її вперше побачила. Я вас ДУЖЕ прошу допомогти.

З.І.: А ще їй потрібна будка, адже зараз вона в коробці лежить. Може хтось може зробити недорого. або в когось стара завалялась.
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 22:32

Шановні волонтери! Собачку вирішили приспати, щоб не мучити ні собаку, ні Таню. Завтра зранку викличуть ветеринара. Якщо хтось вірить в те, що собачку можна спасти і має місце, де її можна тримати, то пишіть мені або дзвоніть. Ще раз нагадую, що в квартирі тримати не можна, бо собака ходить під себе і не встає.
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 22:32

ще ніхто так і не відгукнувся. Може хтось сумнівається, що ми зможемо допомогти, тоді ось вам приклад viewtopic.php?f=29&t=614... Невже ми гірші????
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Ксана » 09 янв 2011, 22:47

Я думаю, было бы больше помощи, если бы Вы выложили фото собачки, какие травмы (предположительно) у нее. Может лекарства, которые стоят дорого у кого-то есть и есть возможность передать - до Черновцов (или Черновиц - как их называют местные) часов 6-7 маршруткой или 13-15 поездом, т.е. вполне реально доставить...
Меня не удивляет что никто ничего не предложил:
1. Вас мало кто знает.
2. Черновцы далеко - нет возможности проверить существует ли вообще эта собака.
3. Вы сами еще не решили что делать - если решили спасать - спасайте и просите помощи, если решили усыпить - ну что же, это тоже решение и я бы его не осуждала.
Я это пишу не для того чтоб критиковать - просто хочу помочь.
Если решите спасать и прислушаетесь к советам (выложите фото собаки, фото назначений врача) - 100 грн с меня на лечение, только скажите как передать.
Ну, и что готовы сделать для собаки лично Вы - открыть тему - это ничего. Надо постоянно поддерживать связь - писать как себя соба чувствует, что ей надо и тп.
Если нужны советы, поддержка - мой телефон есть с 19.00 и до 22.00 я готова слушать.
Живу, как в сказке)
Аватара пользователя
Ксана
Старожил
 
Сообщения: 2298
Зарегистрирован: 15 июн 2009, 21:43

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 22:55

ця історія тягнеться ще з позавчора (день, коли я її знайшла). Відгукнулася волонтер нашої організації, яка живе в особняку. Собачка взагалі не встає навіть на передні лапки. Вона в неї побула 2 дні і волонтер написала, що не хоче мучити собаку і себе, тому вирішила приспати і завтра зранку буде телефонувати ветеринару. Тому я шукаю перетримку. Створила цю тему з тою метою, що може хтось з чернівців читає цей форум і зможе допомогти з перетримкою.
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 09 янв 2011, 23:10

Наша група в контакті http://vkontakte.ru/club17073094
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Марта » 11 янв 2011, 20:59

може хтось з Чернівців прочитає цю тему, ТЕРМІНОВО потрібна перетримка для собачки, бо її хочуть приспати мої рідні. Боюсь, що це може статись без мого відома.
Марта
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:59
Откуда: Чернівці

Re: Паралызована собачка

Сообщение Жанна » 05 фев 2011, 01:44

Собачка на Радуге?
Жанна
Старожил
 
Сообщения: 3342
Зарегистрирован: 02 окт 2009, 11:51


Вернуться в Черновицкий (ищем представителя)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.