Який стиль обрати?
Привіт всім. Підкажіть при виборі меблів на чому реально варто економити, а на чому краще не жаліти грошей.
Бо одні кажуть, що можна брати бюджетні варіанти і різниці майже немає, інші - що дешеві меблі швидко “розсипаються” і потім виходить дорожче все міняти.
Цікаво почути ваш досвід: які меблі у вас служать вже роками і де ви точно б не економили при наступному ремонті?
Бо одні кажуть, що можна брати бюджетні варіанти і різниці майже немає, інші - що дешеві меблі швидко “розсипаються” і потім виходить дорожче все міняти.
Цікаво почути ваш досвід: які меблі у вас служать вже роками і де ви точно б не економили при наступному ремонті?