Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Настільні лампи купити оптом

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Настільні лампи купити оптом

Сообщение октавия » 02 фев 2023, 01:55

Я знаю, що зараз настільні лампи світлодіодні дуже популярний товар. А де саме їх можна придбати оптом? Маєте уявлення?
Аватара пользователя
октавия
 
Сообщения: 347
Зарегистрирован: 30 апр 2020, 13:48

Re: Настільні лампи купити оптом

Сообщение пифагор » 02 фев 2023, 11:41

Наші дітки роблять уроки за будь-яких умов, але щоб їм було зручніше, то краще купувати їм такі світильники для навчання. Ось маю теж свій магазин, де продаю електротовари. Ось тут https://stream-market.com.ua/nastolnye_lampy_i_nochniki замовляю оптові партії різних приладів, світильників, ламп та навіть проводів. Раджу зайти та подивись , що там є.
Аватара пользователя
пифагор
 
Сообщения: 377
Зарегистрирован: 17 мар 2020, 13:04
Откуда: город

Re: Настільні лампи купити оптом

Сообщение Hamur » 09 апр 2023, 00:16

А так можно было ? ))
Hamur
 
Сообщения: 59
Зарегистрирован: 07 май 2020, 18:53

Re: Настільні лампи купити оптом

Сообщение Hamur » 09 апр 2023, 00:17

Привіт. Щодо купівлі оптом не можу підказати. Але ви можете зайти на сайт Розетка та переглянути у них. До речі, можливо деякі продавці працюють не тільки на роздріб. Я, наприклад, нещодавно замовляла у них на сайті набір світлодіодних ламп https://rozetka.com.ua/lamps/c230135/ та отримала на них знижку 22%. А ще й використала купон від нової пошти на доставку та взагалі майже нічого не потратила. Я до того, що у них є дуже вигідні пропозиції, тож раджу подивитись.
Hamur
 
Сообщения: 59
Зарегистрирован: 07 май 2020, 18:53


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron