Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Фен

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Re: Фен

Сообщение Summer15 » 21 янв 2023, 14:02

Подібні товари варто вибирати ретельно і відповідально. Від цього залежить ефект і результат процесу, а також стан і здоров'я нашого волосся. На сьогоднішній день виділяють безліч видів фенів. Вони різняться своїм призначенням і функціоналом.
Summer15
 
Сообщения: 1067
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Фен

Сообщение fejo » 21 янв 2023, 14:10

Alexey87 писал(а):Моя дружина уже втретє замовляє собі фен з інтернету і щось ну ніяк не підходить їй. То потужність слабка, то взагалі з браком отримала. Хочу подарувати їй якісний з насадками. Порадьте де купити.

Кожен підбирає відповідний для себе фен, відштовхуючись від довжини волосся, ступеня нагрівання, швидкості повітря та режимів регулювання. Я собі купувала ось такий Babyliss 6715DE, це професійний фен для укладки волосся. Три насадки, висока потужність і безмежні можливості для стайлінгу.
Ви для себе можете обрати модель і простішу, але цією дружина точно була б задоволена. Ось гляньте тут https://allo.ua/ua/feny/ фени у Вінниці за нормальними цінами й від відомих виробників. Деякі моделі містять додаткові функції, такі як захист, функція подачі холодного повітря, функція іонізації, завдяки якій в волоссі утримується волога. Вдалого вам вибору.
Изображение
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2652
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.