Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Де в Одесі смачну їжу замовити?

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Де в Одесі смачну їжу замовити?

Сообщение пифагор » 28 сен 2022, 11:55

Реально спробували декілька варіантів і чомусь не задоволенні зовсім. Було і таке, що привозять не зрозумій що, хоча перед тим звичайно я все уточнюю відносно замовлення, але чомусь от так, ну не везе хоч трісни.
Аватара пользователя
пифагор
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 17 мар 2020, 13:04
Откуда: город

Re: Де в Одесі смачну їжу замовити?

Сообщение пифагор » 28 сен 2022, 11:57

Alexey87 писал(а):От і в нас такі проблеми теж виникають, раніше мені здається простіше було відносно замовлення всього, а тепер от куча проблем. Хоча нічого ж такого і не шукає, все саме просте.

Так і в нас, вимоги реально мінімальні, а от знайти реально дуже тяжко на сьогоднішній день все смачне і доступне.
Аватара пользователя
пифагор
 
Сообщения: 387
Зарегистрирован: 17 мар 2020, 13:04
Откуда: город

Re: Де в Одесі смачну їжу замовити?

Сообщение октавия » 28 сен 2022, 11:59

Я от реально вас правильно розумію, що вам потрібна вигідна доставка їжі в Одесі від надійної компанії ? Просто ми теж досить довго обирали де краще всього можна замовити от саме смачну їжу, котра і по складу буде просто ідеальною, та і по вартості не злякає нікого, ну от і реально дочекалися! Реально велике щастя, тепер часто користуємося замовленнями піци та суші.
Аватара пользователя
октавия
 
Сообщения: 356
Зарегистрирован: 30 апр 2020, 13:48


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 32

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.