Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хобби

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Re: Хобби

Сообщение fejo » 25 дек 2023, 17:57

Я хочу читати книги безкоштовно, де знайти?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2668
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Хобби

Сообщение CBUHOnAC » 25 дек 2023, 18:11

Привіт! Останнім часом я виявив, що читання книг в електронному форматі – це справжня насолода. Переваги такого підходу безліч: економія місця у кімнаті, можливість змінювати розмір шрифту для комфортного читання, і, звісно, можливість отримати книгу в будь-який момент через онлайн-бібліотеку «UA-Read». Як приємно, що можна читати книги безкоштовно https://ua-read.club/bezkoshtovni-knigi/ просто завітайте на сайт, оберіть книгу в форматі fb2, rtf, txt, epub або pdf та насолоджуйтеся читанням без реєстрації та надокучливих смс.
Аватара пользователя
CBUHOnAC
 
Сообщения: 420
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 18:14
Откуда: Киев

Re: Хобби

Сообщение ValeriyGibski » 05 апр 2024, 10:36

Я теж люблю читати українську поезію, дуже добре що це можна робити не виходячи із дому
ValeriyGibski
 
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 19:36

Re: Хобби

Сообщение ValeriyGibski » 05 апр 2024, 10:41

Останнім часом у цій онлайн бібліотеці читаю вірші про війну https://library-poems.com/virshi-pro-viynu/ Збірник віршів дуже гарний, тут гарна підбірка віршів українських поетів на різні теми. Сайт безкоштовний, дуже простий та зручний у використанні, тут є також біографії поетів та народна творчість. Якщо Ви полюбляєте читати, впевнений, що Вам цей збірник теж сподобається.
ValeriyGibski
 
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 16 мар 2018, 19:36

Пред.

Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 27

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron