Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

У місті труять собак?

 
 

Модераторы: chibaira, posuna, Управляющий, ФинКом

У місті труять собак?

Сообщение posuna » 02 янв 2010, 20:34

Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження“, схоже, взагалі ніхто не дотримується. Якщо раніше до нашої редакції зверталися свідки того, як собак відстрілюють серед білого дня і на очах у натовпу, то тепер у місті нові методи знищення собак – тварин вже труять

Не так давно до редакції зверталися очевидці, які стверджували, що у місті відстрілюють собак. Тепер кажуть, що їх труять, і такими методами у мікрорайоні Ракове винищили чи не всіх бездомних псів

Хмельничанка Людмила, яка звернулася до редакції газети „Діловий тижневик „ВСІМ“, розповіла, що відстрілювати собак вже стали менше, бо захисники тварин всіма силами проти цього боряться.

- Але тепер собак труять, розкидаючи по місту продукти харчування з отрутою. І причетний до цього „Спецкомунтранс“, - сказала вона.

Людмила каже, що неодноразово з іншими захисницями собак була у директора ХКП „Спецкомунтранс“ Анатолія Королюка, та він відмовляється з ними говорити.

- Я спитала його, куди поділися кошти на закупівлю обладнання для вилову собак, та відповіді я не отримала. На рейді з вилову я була особисто присутня. У них немає ніякого обладнання, тільки маленький сачок і маленька клітка. Ми тиждень їздили, палили бензин, та жодного собаки не виловили, - скаржиться Людмила. - А як їх виловиш, якщо обладнання немає?

Хмельничанка Валентина, яка постійно підгодовує собак і в притулку, і в місті, каже, що таким методом у Раковому винищили майже всіх псів. Труять, не розбираючись: і цуценят, і дорослих особин.

- А ще тут у Раковому забрали собаку з цуценятами, сказали, що в притулок, хоча їх там не виявилося. На одній із зупинок застрелили собаку, а цуценята порозбігалися. Такий терор триває вже два місяці. Кажуть, що ходять чоловіки дворами і розкладають їжу з отрутою. Біля ПТУ №24 отруїли собаку, а у неї залишилося дев'ятеро собачат, - каже Валентина.

Вона також розповіла, що жителі болгарських будинків, що у Раковому, за свій кошт простерилізували собаку, яка тут жила, та її хтось отруїв.

- Кажуть, що нас, таких захисників, троє-четверо. Та насправді нас сотні, і нам не байдуже, ми мовчати не будемо, - каже Валентина.

Начальник ХКП „Спецкомунтранс“ Анатолій Королюк каже, що ні про яке отруєння мови бути не може.

- Це все брехня, ніхто собак не труїть. Тим більше, щурячою отрутою, - каже Анатолій Володимирович. - А з приводу того, що в Раковому знищили собак, в мене є така інформація, що проти них налаштовані місцеві жителі, чиїх дітей пси покусали. Та хто саме, достеменно не знаю.

Позиція ж стосовно бродячих тварин у Анатолія Королюка така: хай ті, хто за собаками доглядає, заберуть їх до себе додому, зареєструють і відповідають за них. А взагалі-то собаки повинні бути у притулку.

Анатолій Володимирович розповів, що вже цього тижня з притулку випустять біля 20 стерилізованих собак.

Хмельничанка Анна каже, що собак розвелося дуже багато, вони бігають зграями і це її лякає.

- Якось я йшла на роботу, бігла зграя псів, тож мені прийшлося їх обходити. Та відстрілювати і труїти – не вихід з ситуації. Для того щоб собак стало менше, їх треба стерилізувати, а для цього потрібні цивілізовані лабораторії, кваліфіковані спеціалісти. Щоб організувати це, слід, щоб і держава допомогала, і люди, - каже Анна.

А от хмельничанин Олександр до собак не такий лояльний:

- Вони становлять загрозу для моїх дітей та й на дорослих кидаються. Тож я однозначно за те, що їх відстрілювали, не на притулки витрачали гроші.
Помогите Хмельницкой организации "Врятуй життя"
Аватара пользователя
posuna
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 22:33
Откуда: Хмельницкий

Re: У місті труять собак?

Сообщение светик » 15 ноя 2010, 22:56

написала Вам ЛС
светик
Старожил
 
Сообщения: 10285
Зарегистрирован: 16 апр 2009, 08:52

Re: У місті труять собак?

Сообщение Улыбка@ » 24 ноя 2010, 22:38

Как с этим бороться?
19 ноября похоронила своего любимого пёсика..умирал в страшных судорогах..на моих руках
В справке было написано, что это отравление токсичным веществом. Ветеринар сказал, что все произошло слишком быстро, собаку спасти бы не удалось. И так действует только яд.
В чем виновато несчастное животное?...А теперь столько боли. Хожу, предупреждаю собачников, которые могут потерять своих питомцев..
Улыбка@
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 24 ноя 2010, 22:07


Вернуться в Хмельницкий

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.