Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

віддам стебло з двома росточками діфенбахії

 
 

Модераторы: Управляющий, ФинКом

віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 29 июл 2009, 18:36

Sansevieria (щучий хвост/тещин язык) Гарний такий листочок з корінчиками. Сорт дуже витривалий і стійкий. Готовий до зустрічі з котиками :ad: . Як правило вони ним мало цікавляться (моя киця абсолютно його ігнорує, хоча він і стоїть на підлозі).
Заберіть. Він такий гарний. це листочок Ось в цій темці є фотка. http://jpe.ru/1/big/300709/08wm5xteez.jpg У вас буде теж такий. У цього листочка ТАКИЙ хороший- хороший потенціал РОСТУ

Є ще частина стовбура діфенбахії з новими листочками. Стовбур від висоти нагнувся, довелося зрізати, а то зламається. Рослина була 2х метрової висоти. Красиві великі листки. Ріс добре, щедро :ah:
ось тут дуже схожий на мій http://www.zeleno.bg/uploadfiles/articl ... hiq300.jpg
Последний раз редактировалось galarina 03 авг 2009, 13:18, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам Sansevieria (щучий хвост/тещин язык)))+діфенбахія

Сообщение galarina » 03 авг 2009, 13:17

завтра щучий хвостик поїде додому. Ура!!!! Є ще мощне :ba: стебло діфенбахії. Рослинка росте дуже-дуже великою. Хто хоче собі деревце в окремо взятій київській квартирі. мілості просимо :cp: :ca:
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение megera » 03 авг 2009, 13:38

Хто не знає, цей хвіст, я недавно дізналась, мало того що в умілих руках зацвіте, ще й пахне!
Мать, бахію можу забрати в офіс, заодно й фіалкові обіцяні листки :ah:
Аватара пользователя
megera
Старожил
 
Сообщения: 13169
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 20:18

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 03 авг 2009, 14:40

megera писал(а):Хто не знає, цей хвіст, я недавно дізналась, мало того що в умілих руках зацвіте, ще й пахне!
Мать, бахію можу забрати в офіс, заодно й фіалкові обіцяні листки :ah:

Отето да! :ah: а умелі це як? що з ним робити? Уряяя! давай тоді зустрічатися!
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение megera » 03 авг 2009, 14:55

galarina писал(а):
megera писал(а):Хто не знає, цей хвіст, я недавно дізналась, мало того що в умілих руках зацвіте, ще й пахне!
Мать, бахію можу забрати в офіс, заодно й фіалкові обіцяні листки :ah:

Отето да! :ah: а умелі це як? що з ним робити? Уряяя! давай тоді зустрічатися!
пагодь, ще треба в директорки спитати. умєлі-це ті, які не ростуть трішки з ж..., як в мене по деяких питаннях. :ab:
Аватара пользователя
megera
Старожил
 
Сообщения: 13169
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 20:18

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение Lissa » 03 авг 2009, 15:01

умелые это небось я :ah:
рассказываю, мой щучий хвост цветет каждое лето при условии, что я его на улицу выставляю... просто поставила на улицу в тень и жди цветочки....
Аватара пользователя
Lissa
 
Сообщения: 252
Зарегистрирован: 02 июл 2009, 09:51
Откуда: США, Cleveland\Черкассы

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 03 авг 2009, 15:27

megera писал(а):пагодь, ще треба в директорки спитати. умєлі-це ті, які не ростуть трішки з ж..., як в мене по деяких питаннях. :ab:

Ну от :ac: , :bo: то така краса, діфенбахія це ж просто завод по виготовленню кисню :ah:

Лісса - я б теж аби мене на все літо на природу квітла і пахла. :cj: :cp:
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение tanya7 » 25 окт 2009, 20:32

то така краса, діфенбахія це ж просто завод по виготовленню кисню :ah:


у нас диффенбахия стоит на столе и вымахала до потолка, может знаете, ее нужно подрезать и как? такая большая стала за 3 года
Аватара пользователя
tanya7
Старожил
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 18:49

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 25 окт 2009, 20:37

tanya7 писал(а):у нас диффенбахия стоит на столе и вымахала до потолка, может знаете, ее нужно подрезать и как? такая большая стала за 3 года

таааакккк. Потираю долонями. Знаююююю. А як Ви ставитесь до того, щоб її викопати-відрізати і потім посадити знову? Якщо позитивно. То я розкажу далі :ba:

А можна купити більший горшик, пересадити і поставити її на підлогу :ca:
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение tanya7 » 25 окт 2009, 20:41

galarina писал(а):
tanya7 писал(а):у нас диффенбахия стоит на столе и вымахала до потолка, может знаете, ее нужно подрезать и как? такая большая стала за 3 года

таааакккк. Потираю долонями. Знаююююю. А як Ви ставитесь до того, щоб її викопати-відрізати і потім посадити знову? Якщо позитивно. То я розкажу далі :ba:

А можна купити більший горшик, пересадити і поставити її на підлогу :ca:


на полу стоит 2 м фикус мелколистный, это в 2 к квартире, + 5 котов, лабрадор. места на полу ей просто пока нет

подскажите как быть?
Аватара пользователя
tanya7
Старожил
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 18:49

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 25 окт 2009, 20:48

tanya7 писал(а):на полу стоит 2 м фикус мелколистный, это в 2 к квартире, + 5 котов, лабрадор. места на полу ей просто пока нет

подскажите как быть?

Понятно. Значит надо резать :ai: . А стебло яке? Багато листків? Висота? Якщо висока то значит так: зрізаєте верхню частину стебла з листками. Висоту стебла залишаєте таку, яку б хотіли, щоб потім він далі ріс в горщику. Ставите його в воду для пускання коріння. Якщо багато стебла залишається, можете його теж в воду поставити для когось нова рослинка буде. Стебло дуже швидко пускає як корінці, так і нові пагони листків. Ту частину, яка з корінням :ak: викидаєте. Якщо рука не піднімиться, то можна зрізати майже на рівні земля і залишити поливаючи до того часу поки зрізаний корінь не пусте листочки :ca: . Дифенбахія дуже швидко розмножується і приживається :ca: Тобто з однієї високої рослини у вас може вийти кілька нових, для друзів :az:
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение tanya7 » 25 окт 2009, 20:54

6 ростков, высота м 1,5
Аватара пользователя
tanya7
Старожил
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 18:49

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение tanya7 » 25 окт 2009, 20:56

если срезать пару самых массивных ростков, а остальные оставить, не пропадет?
пара ростков просто перевешивает и растение на днях просто на меня свалилось, хорошо что я сидела за компьютером и успела руку подставить, а так бы все было на полу.
я с радостью поделюсь с желающими на такое чудо, она у нас очень крупная, и красивая, ттт
Аватара пользователя
tanya7
Старожил
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 18:49

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 25 окт 2009, 21:10

Под ростками Ви имеете ввиду листья? зрізається лише стовбур - ствол. Ріжете його як ковбасу на частини. З стовбуру поставленого в воду виходять коріння і листки.
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение tanya7 » 25 окт 2009, 21:14

под ростками я имела в виду именно ствол, их в горшке 6, несколько из них очень массивные, если срезать пару самых больших, а остальные оставить в горшке, не пропадет все растение? или если резать то все стволы вместе?
Аватара пользователя
tanya7
Старожил
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 18:49

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 25 окт 2009, 21:20

tanya7 писал(а):под ростками я имела в виду именно ствол, их в горшке 6, несколько из них очень массивные, если срезать пару самых больших, а остальные оставить в горшке, не пропадет все растение? или если резать то все стволы вместе?


Так у Вас зарослі в горчику? Ну по ідеї з рослиною нічого не має трапитися. Ви можете зрізати ті, які найбільші-найвищі. А менші залишити. Зрізаєте під нуль, над землею. Якщо є можливість пересадити рослину то можна таке зробити. Коріння зрізаної рослини викидаєте. Якщо ні, то просто зрізайте. Потім зрізані все одно пустять нові стволи з листочками :ca:
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение Аляzka » 26 окт 2009, 08:45

tanya7 писал(а):я с радостью поделюсь с желающими на такое чудо, она у нас очень крупная, и красивая, ттт


А я бы с радостью взяла такую красоту, когда надумаете срезать, сообщите, пожалуйста.
Аватара пользователя
Аляzka
 
Сообщения: 327
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 23:41
Откуда: Киев

Re: віддам стебло з двома росточками діфенбахії

Сообщение galarina » 26 окт 2009, 08:58

Аляzka писал(а):А я бы с радостью взяла такую красоту, когда надумаете срезать, сообщите, пожалуйста.

Очень правильный выбор. Это же не только красиво, но и полезно. Кошек правда, если они будут замечены возле растения, нужно отганять. Для них, оно ядовито. Бояться не стоит, у меня растение стоит на полу, кошка рядом бегает и все нормально ТТТ.
Аватара пользователя
galarina
 
Сообщения: 1751
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 19:16
Откуда: Київ


Вернуться в Цветоводы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.