Страница 1 из 1

Всім небайдужим до безпритульних тварин! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ.

СообщениеДобавлено: 10 июл 2009, 20:39
alexuaadmin
Всім, кому не байдужа доля безпритульних тварин!
Проблема безпритульних тварин в Києві є широкомасштабною та актуальною, особливо враховуючи чемпіонат «Євро – 2012». Саме до цього часу влада планує знищити всіх безпритульних тварин нашого міста. Дії міської адміністрації несуть зовсім не гуманний характер: «регулювання чисельності безпритульних тварин по-київські» – це розкидання щурячої отрути, відстріл бойовими патронами, вивіз до сумнозвісного притулку «Бородянка» і як результат - болісна, жорстока смерть тварин.
Изображение
Ми, активісти громадської ініціативи «Форум допомоги безпритульним тваринам» (http://forum.ua-vet.com), звертаємося до Вас за підтримкою і сподіваємося на співпрацю. Ми звертаємося до всіх небайдужих, хто хотів би допомогти або коли-небудь допоміг безпритульній тварині і знає, що таке справжня щира вдячність у її очах.
Изображение
Ви можете допомогти:
  • розмістивши цей лист на Вашому інтернет-ресурсі або банер «Форуму допомоги тваринам»;
  • переказавши будь-яку суму на рахунок Фонду форуму. Ви отримаєте повний звіт щодо використання Ваших коштів;
    ПРИВАТБАНК, МФО: 305299, ОКРО 14360570, № рахунку 29244825509100, отримувач Куца Л.Н., № карти 6762 4620 3832 3728
  • передавши нам будь-які ліки та корм для тварин;
  • розповсюдивши інформацію про Форум серед Ваших знайомих.
ИзображениеИзображение
Зараз безпритульними кішками та собаками опікуються лише люди, яким не байдужа їх доля, волонтери «Форуму допомоги безпритульним тваринам». Ми за рахунок власного часу та коштів годуємо, лікуємо, стерилізуємо тварин, шукаємо для зневірених чотирилапих вуличних мешканців дім та справжніх люблячих господарів. Таку діяльність ми активно проводимо з 2004 року. За цей час було стерилізовано більш ніж 3 000 тварин, соціалізовано та влаштовано у сім’ї більш ніж 5 000 котів та собак. Всі ці тварини та наші нинішні підопічні отримують повноцінне лікування та підлягають обов’язковому щепленню. Всі ми діємо на засадах взаємодопомоги, намагаємося мобілізувати всі наші ресурси для надання оперативної підтримки в кожному конкретному випадку: ділимося один з одним ліками, допомагаємо у транспортуванні поранених, хворих тварин до клінік або місць перетримки. Також надаємо посильну взаємну фінансову допомогу в здійсненні нашої діяльності.
Изображение
Фактично, волонтери взяли на себе функції, що має виконувати влада щодо піклування над безпритульними тваринами.
Изображение
Це є дійно важкою роботою, оскільки дуже часто не вистачає вільних рук, коштів, ліків, їжі для тварин. Ми намагаємося робити все, що можемо, але іноді цього не достатньо, щоб врятувати ще одне життя. Тож запрошуємо Вас приєднатись до діяльності форуму, зареєструватись (http://forum.ua-vet.com) та допомагати нам безпосередньо в нашій спільній справі. Ви дуже потрібні безпритульним тваринам.

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання з приводу діяльності форуму, Вашої потенційної участі та допомоги, ми з радістю відповимо на усі Ваші запитання.
Ви можете звертатись:
  • до адміністрації форуму akc@ua-vet.com (Олексій Коваленко)
  • за e-mail адресою fejolie@yandex.ru та ICQ 157618957 (Іваненко Дар’я, модератор форуму).

Re: Всім, кому небайдужа доля безпритульних тварин!

СообщениеДобавлено: 10 июл 2009, 20:42
alexuaadmin
ВНИМАНИЕ!!!
Все, кто хочет помочь, могут отписываться в разделе "Вместе мы сможем ВСЕ"
А касаемо текста данного письма в теме "Рассылка"

Текстовая версия письма Украинский вариант (в формате MS Word .doc) доступна по этой ссылке

Текстовая версия письма Английский вариант (в формате MS Word .doc) доступна по этой ссылке
Огромное спасибо eurolarik за прекрасный перевод!