Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

PR та освітня діяльність

 
 
Пишите, какие темы, разделы и функции Вам нужны на форуме.
Также какие функции форума кому нужны. Будем воплощать в жизнь.

Модератор: alexuaadmin

PR та освітня діяльність

Сообщение Nysia » 09 апр 2009, 12:09

Хлопці-дівчата,

Хоч дуже багато всього робиться саме силами волонтерів, але я дуже часто зустрічаюсь саме з тим, що у людей, навіть хороших, таки мало обізнаності в сфері безпритульних. Особливо зараз, коли комунальниками зроблене все можливе, щоб знову було багато собак і втілити свої програми "гуманної" евтаназії, було б добре мати грунтовні освітні матеріали, котрі ми могли б обговорювати та розміщувати на інших непрофільних ресурсах та обговорювати в непрофільних темах.

На мамському форумі, на якому перебуваю я , ця проблема піднімається, але нас там також небагато і в пилу дискусій нам не завжди вистачає аргументів, фактів, статистики, спокою і витримки.

Скажіть, може наші спеціалісти в галузі PR чи просто люди, які досконало володіють ситуацією та навиками переконання, могли б створити бібліотечку статей по прпоблематиці? а також, чи могли б заходити як фаівці в теми, для підтримки бесід.
З такою допомогою, може нас стане більше, ну і на крайній випадок, принаймні люди почнуть задумуватись і розуміти противників "муцінипальної гуманності" .

Ось остання тема на Родителях. http://forum.roditeli.com.ua/viewtopic.php?f=42&t=21968

Сорі, вже пізніше побачила аналогічну тему про велосипедистів.

І, я особисто могла б постаратись, щоб хороші статті, можливо спеціально написані, були розміщені в ряді журналів "батьківського сегменту".

Наприклад, було б цікаво знати, як варто поводитись мамам, дітям, щоб не боятись нападу тварин, як протистояти у найгіршому випадку, чим загрожує місту "стерильність" від собак і т.п.
Аватара пользователя
Nysia
Старожил
 
Сообщения: 75
Зарегистрирован: 09 апр 2009, 10:00

Вернуться в Предлагайте разделы, которые Вам нужно

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron